[blank h=”30″]
[/blank]
[column width=”1/1″ last=”true” title=”” title_type=”single” animation=”none” implicit=”true”]
- Dzisiaj IV Niedziela Adwentu.
- We wtorek Wigilia Narodzenia Pańskiego. W tym dniu starajmy się zachować wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Zachowujemy tradycje i zwyczaje Polskie podczas Wigilii Bożego Narodzenia. Wstrzemięźliwość obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia.
Pasterka 24 grudnia 2019r. o godz. 22.00.
- W środę 25 grudnia uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msza św. o g. 10.00.
- W czwartek 26 grudnia Św. Szczepana, drugi dzień w oktawie święta Narodzenia Pańskiego. Msza św. o godz. 10.00. Taca przeznaczona jest na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.
- W przyszłą niedzielę 29 grudnia po Mszy św. koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu KĘSZYCZANKI. Zapraszam do wspólnego kolędowania przy szopce.
- Okazja do skorzystania ze Spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
- Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby parafii.
- Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2019. Można nabywać opłatki wigilijne i świece. Ofiary z opłatków na potrzeby naszego kościoła, ze świec przeznaczone są na pomoc dzieciom z ubogich rodzin.
- Diecezjalne kalendarze na 2020r.:
- jednostronicowe – 2 zł,
- wielostronicowe – 5 zł.
- Prasa katolicka. Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.
Proboszcz
Ks. Andrzej Wawrzysiuk
[/column]