1. Dzisiaj VII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. Zapraszam na Mszę św. od wtorku do piątku o godz. 18.00.
    W sobotę o godz. 16.00. W niedzielę o godz. 10.00.
  3. W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczynamy okres Wielkiego Postu – czas pokuty i nawrócenia. W czasie Mszy św. o godz. 18.00 posypanie głów popiołem.
    W tym dniu obowiązuje post ścisły i abstynencja wszystkich w przedziale wieku 18-60 lat.
  4. W środę rozpoczynają się kwartalne dni modlitwy o ducha pokuty oraz dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Taca w tym dniu jest przeznaczona na Dom Księży seniorów.
  5. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o g. 17.30 oraz na Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św.
  6. Modlitwa zranionego Kościoła. W piątek dzień modlitwy i pokuty za grzech wykorzystywania seksualnego nieletnich.
  7. Wyłożona jest na stoliku księga abstynencji i postanowień wielkopostnych.
  8. Okazja do skorzystania ze Spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
  9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby parafii.
  10. Prasa katolicka…