1. Dzisiaj uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego.
  2. Jutro w drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msza św. o godz. 10.00.
    Na razie obowiązuje przepis o 5 uczestnikach. Jeśli na Mszę św. przyjdzie więcej niż 5 osób, najpierw przyjmą Komunię św. ci, którzy muszą wyjść ze względu na obowiązujące przepisy, a pozostaną te osoby, które zamówiły intencję.
  3. Rozpoczyna się Oktawa Wielkanocy, która się kończy w II Niedzielę Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego. W niedzielę Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się Tydzień miłosierdzia.
  4. W najbliższy piątek przypada liturgiczna uroczystość – piątek w Oktawie Wielkanocy – nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  5. Trwa Nowenna przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia i Odpustem parafialnym.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby parafii.
  7. Okazja do skorzystania ze Spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
  8. Prasa katolicka…