[blank h=”30″]

[/blank]

[column width=”1/1″ last=”true” title=”” title_type=”single” animation=”none” implicit=”true”]

 1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna.
 2. Zapraszam na Mszę św. od wtorku do piątku o godz. 18.00.
  W sobotę o godz. 16.00.
  W niedzielę o godz. 10.00.
 3. Trwają nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny. W tygodniu o godz. 17.30, a w sobotę, niedzielę i święta po Mszy św.
 4. W poniedziałek 18 maja – Obchody 100. Rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Zapraszam na Mszę św. o godz. 17.00.
 5. Od piątku rozpoczyna się modlitwa (nowenna) do Ducha Świętego.
 6. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.
 8. Okazja do skorzystania ze Spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
 9. Prasa katolicka…

Proboszcz
Ks. Andrzej Wawrzysiuk

[/column]

[blank h=”30″]

[/blank]

[column width=”1/1″ last=”true” title=”” title_type=”single” animation=”none” implicit=”true”]

W ramach obchodów 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, Pierwszy Program Telewizji Polskiej oraz Polskie Radio wyemitują w poniedziałek  18 maja br. o godzinie 18:00 widowisko muzyczne Santo subito – Prorok naszych czasów, podczas którego zaprezentowane zostaną utwory ważne dla polskiej kultury, przybliżające sylwetkę i nauczanie Papieża Polaka.

Koncert, został podzielony na części, które odnoszą się do wyzwań stawianych nam przez Ewangelię, a które były jednocześnie częstym tematem papieskiego przepowiadania. Wezwanie do pokoju, jedności, dialogu religijnego, solidarności i świętości życia.

Widowisko zostało zrealizowane na terenie Sanktuarium św. Jana Pawła II w Łagiewnikach. Ze względu na wciąż aktualne ograniczenia związane z pandemią, nagrania dokonano bez udziału publiczności, a występy części artystów zostały zarejestrowane w ich domach.

Serdecznie zachęcamy do oglądania.

[/column]