[blank h=”30″]

[/blank]

[column width=”1/1″ last=”true” title=”” title_type=”single” animation=”none” implicit=”true”]

 1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
 2. Zapraszam na Mszę św. od wtorku do piątku o godz. 18.00.
  W sobotę o godz. 16.00.
  W niedzielę o godz. 10.00.
 3. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
  Bartłomiej Grzegorz WIKTOROWICZ, st. wolnego, zam. w Kęszycy Leśnej;
  Aleksandra Anna ZIELIŃSKA, st. wolnego, zam. w Goleniowie – zap. I.
  oraz
  Artur Sebastian BŁASZCZAK, st. wolnego, zam. w Kęszycy Leśnej;
  Adrianna Beata GASPER, st. wolnego, zam. w Międzyrzeczu – zap. I.
 4. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.
 5. Okazja do skorzystania ze spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
 6. W trwającym czasie wakacji, urlopów, wypoczynku pamiętajmy o codziennej modlitwie, niedzielnej Eucharystii, a także o godnym stroju w miejscach kultu. Przypominam także o zachowywaniu przepisów ruchu drogowego.
 7. Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp. informuje i przestrzega przed działalnością oszustów metodą „na wnuczka” lub „na policjanta”, przypominając, że Policja nigdy nie prosi o przekazanie gotówki i nie angażuje obywateli w akcje zatrzymania przestępców.
  Nie należy przekazywać pieniędzy osobom nieznanym ani udzielać informacji przez telefon o miejscu ich przechowywania, o kontach bankowych czy hasłach. Nie należy też wpuszczać nieznanych osób do mieszkania czy podpisywać umów. Wszelkie transakcje powinny być zawierane w siedzibie firmy. W każdej sytuacji budzącej nasze podejrzenia powinniśmy kontaktować się z Policją pod nr alarmowy 112. Pełna treść apelu Policji dostępna jest na tablicy ogłoszeń.
 8. Prasa katolicka…

Proboszcz
Ks. Andrzej Wawrzysiuk

[/column]