1. Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
    Rozpoczyna się Tydzień Wychowania oraz Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież szkolną i wychowawców.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na utrzymanie miejsc kultu w Ziemi Świętej.
  3. Dzisiaj po Mszy św. spotkanie rodziców wraz z dziećmi, którzy rozpoczną przygotowanie do I Komunii św.
  4. Zapraszam na Mszę św. od wtorku do piątku o godz. 18.00.
  5. W piątek 18 września św. Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży i Patrona Polski. Pamiętajmy w modlitwie szczególnie o młodzieży.
  6. W sobotę 19 września – 8 Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.
  8. Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w ramach Ogólnopolskiej Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin w dniach 26-27 września.Koszt: 220 zł. od osoby. Cena zawiera przejazd autokarem, posiłki, nocleg i ubezpieczenie. Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem 792 495 788. Zapraszamy małżonków, rodziny i wszystkie osoby chętne.
  10. Okazja do skorzystania ze spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
  11. Prasa katolicka…