[blank h=”30″]

[/blank]

[column width=”1/1″ last=”true” title=”” title_type=”single” animation=”none” implicit=”true”]

 1. Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.
 3. Zapraszam na Mszę św. od wtorku do piątku o godz. 18.00.
  W sobotę o godz. 16.00.
  W niedzielę o godz. 10.00.
 4. Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w ramach Ogólnopolskiej Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin w dniach 26-27 września.Koszt: 220 zł. od osoby. Cena zawiera przejazd autokarem, posiłki, nocleg i ubezpieczenie. Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem  792 495 788. Zapraszamy małżonków, rodziny i wszystkie osoby chętne.
 5. W przyszłą niedzielę 27 września obchodzimy Dzień Migrantów i Uchodźców, po Mszy św. zbiórka do puszek na wsparcie uchodźców przebywających na wyspie Lesbos w Grecji, poszkodowanych w wyniku pożaru obozu i koczowiska.
  Jak napisał papież Franciszek w tegorocznym Orędziu na Dzień Migrantów i Uchodźców, „jesteśmy wezwani, by w ich twarzach rozpoznać oblicze Chrystusa głodnego, spragnionego, nagiego, chorego obcego i więźnia, który jest dla nas wyzwaniem”.
 6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.
 7. Okazja do skorzystania ze spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
 8. Prasa katolicka…

Proboszcz
Ks. Andrzej Wawrzysiuk

[/column]