1. Dzisiaj XXXIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to Święto Patronalne Zielonogórsko – Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu. Taca przeznaczona na Seminarium Duchowne.
  2. Zapraszam na Mszę św. od wtorek do piątku o godz. 18.00.
  1. Zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Modlitwa wypominkowa we wszystkie niedziele listopada.
  2. Za tydzień I Niedziela Adwentu – nowy rok liturgiczny. Poświęcenie wieńca adwentowego i opłatków.
  3. W poniedziałek 30 listopada, święto św. Andrzeja Apostoła. Zapraszam do wspólnego świętowania w przyszłą niedzielę.
  4. Trwa Akcja POLA NADZIEI, w której sadząc cebulki Żonkili możemy wesprzeć Hospicjum św. Kamila w działalności na rzecz osób z chorobą nowotworową. Jedna cebulka kosztuje 2 zł.
    Cebulki do nabycia w zakrystii.
  1. Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2020. Można nabywać opłatki wigilijne (komplet 5 zł) i świece (duża 15 zł; mała 6 zł). Ofiary z opłatków na potrzeby naszego kościoła, ze świec przeznaczone są na pomoc dzieciom z ubogich rodzin.
    Zapraszam do zakrystii.
  2. Okazja do skorzystania ze spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
  3. Prasa katolicka…