1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu zwana Niedzielą Radości – Gaudete.
    Zapraszam wszystkich z lampionami na Roraty.
    Dzisiaj dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Modlimy się za księży emerytów o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.
  1. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp. Stanisław Gądecki zachęca wszystkich wiernych do włączenia się w akcję „Ofiarom stanu wojennego. Zapal światło wolności”. Udział w akcji polega na postawieniu w oknie 13 grudnia o godzinie 19:30 zapalonej świecy. Jest to nawiązanie do historycznych gestów św. Jana Pawła II i Ronalda Raegana, prezydenta USA, którzy 13 grudnia 1981 r. w taki sposób – w Pałacu Apostolskim i w Białym Domu – wyrazili swój sprzeciw wobec polityki władz komunistyczny w Polsce.
  2. Msza św. od wtorek do piątku o godz. 18.00.
  1. Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2020. Można nabywać opłatki wigilijne (komplet 5 zł) i świece 6 zł. Ofiary z opłatków na potrzeby naszego kościoła, ze świec przeznaczone są na pomoc dzieciom z ubogich rodzin.
    Zapraszam do zakrystii.
  2. Okazja do skorzystania ze spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
  3. Prasa katolicka…