1. Dzisiaj IV Niedziela Adwentu.
    Zapraszam wszystkich z lampionami na Roraty. W środę zakończenie Rorat.
  2. We wtorek na 18.30 zapraszam wszystkich, którzy chcą pomóc w przygotowaniu szopki i wystroju kościoła na święta.
  3. Spowiedź adwentowa w środę 23 grudnia od godz. 17.30 do 18.00.
  4. W czwartek Wigilia Narodzenia Pańskiego. W tym dniu starajmy się zachować wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Zachowujemy tradycje i zwyczaje Polskie podczas Wigilii Bożego Narodzenia. Wstrzemięźliwość obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia.
  5. Pasterka 24 grudnia 2020r. o godz. 22.00
  6. W piątek 25 grudnia uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msza św. o g. 10.00.
  7. W sobotę 26 grudnia Św. Szczepana, drugi dzień w oktawie święta Narodzenia Pańskiego. Msza św. o godz. 10.00. Taca przeznaczona jest na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.
  8. Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2020. Można nabywać opłatki wigilijne (komplet 5 zł) i świece 6 zł. Ofiary z opłatków na potrzeby naszego kościoła, ze świec przeznaczone są na pomoc dzieciom z ubogich rodzin.
    Zapraszam do zakrystii.
  10. Okazja do skorzystania ze spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
  11. Prasa katolicka. Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.