[blank h=”30″]

[/blank]

[column width=”1/1″ last=”true” title=”” title_type=”single” animation=”none” implicit=”true”]

 1. Dzisiaj II Niedziela po Narodzeniu Pańskim.
 2. Zapraszam na Mszę św. od wtorek do piątku o godz. 18.00.
  W sobotę o godz. 16.00.
  W niedzielę o godz. 10.00.
 1. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego. Podczas Mszy o godz. 10.00 błogosławieństwo kredy i kadzidła. Weźmiemy je do naszych domów. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczymy na potrzeby kościoła. Taca na cele misyjne.
 2. W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego – kończy się okres Narodzenia Pańskiego.
 3. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.
 4. Okazja do skorzystania ze spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
 5. Prasa katolicka. Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.
 6. W związku z sytuacją epidemiczną tradycyjna forma wizyty duszpasterskiej zwana „kolędą”, gdy ksiądz chodził z ministrantami „od domu do domu” nie będzie w najbliższym czasie możliwa. W naszej diecezji kolęda odbędzie się w zmienionej formie. Wierni z wyznaczonych domów przybędą do kościoła na Mszę św. w ich intencji lub przyjmą kapłana w swoim domu na wyraźne zaproszenie.Udając się na takie spotkanie do kościoła zabieramy w naczyniach wodę, która zostanie poświęcona. Po powrocie do domu należy nią skropić mieszkanie. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać pamiątkowe obrazki oraz złożyć tradycyjną ofiarę na potrzeby parafii i seminarium.

  W przypadku gdy poszczególne rodziny wyraźnie zaproszą do siebie z wizytą duszpasterską, podając nazwisko, adres i numer telefonu, odwiedzę te rodziny w ich domach po wcześniejszym ustaleniu terminu.

  Zgłoszenia można wysyłać także na adres e-mail: keszycalesna@diecezjazg.pl

Proboszcz
Ks. Andrzej Wawrzysiuk

[/column]