1. Dzisiaj II Niedziela po Narodzeniu Pańskim.
  2. Zapraszam na Mszę św. od wtorek do piątku o godz. 18.00.
  1. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego. Podczas Mszy o godz. 10.00 błogosławieństwo kredy i kadzidła. Weźmiemy je do naszych domów. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczymy na potrzeby kościoła. Taca na cele misyjne.
  2. W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego – kończy się okres Narodzenia Pańskiego.
  4. Okazja do skorzystania ze spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
  5. Prasa katolicka. Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.
  6. W związku z sytuacją epidemiczną tradycyjna forma wizyty duszpasterskiej zwana „kolędą”, gdy ksiądz chodził z ministrantami „od domu do domu” nie będzie w najbliższym czasie możliwa. W naszej diecezji kolęda odbędzie się w zmienionej formie. Wierni z wyznaczonych domów przybędą do kościoła na Mszę św. w ich intencji lub przyjmą kapłana w swoim domu na wyraźne zaproszenie.Udając się na takie spotkanie do kościoła zabieramy w naczyniach wodę, która zostanie poświęcona. Po powrocie do domu należy nią skropić mieszkanie. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać pamiątkowe obrazki oraz złożyć tradycyjną ofiarę na potrzeby parafii i seminarium.

W przypadku gdy poszczególne rodziny wyraźnie zaproszą do siebie z wizytą duszpasterską, podając nazwisko, adres i numer telefonu, odwiedzę te rodziny w ich domach po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Zgłoszenia można wysyłać także na adres e-mail: keszycalesna@diecezjazg.pl