1. Dzisiaj V Niedziela zwykła w roku liturgicznym.
  Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby hospicjum.
 1. Zapraszam na Mszę św. od wtorek do piątku o godz. 18.00.
  W sobotę o godz. 16.00.
  W niedzielę o godz. 10.00.
 1. W czwartek 11 lutego Wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji wszystkich osób chorych przebywające w domach rodzinnych, szpitalach, hospicjach i domach opieki. Za tych, którzy podejmują codzienną opiekę nad chorymi, zarówno pracowników ochrony zdrowia, kapelanów szpitalnych, jak i rodziny osób chorych o godz. 18.00. Sakrament Namaszczenia Chorych udzielany będzie indywidualnie.
  W zakrystii, do końca lutego, można zgłaszać chęć przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.
 1. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.
 2. Okazja do skorzystania ze spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
 3. Prasa katolicka. Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.

 

Proboszcz
Ks. Andrzej Wawrzysiuk