1. Dzisiaj VI Niedziela zwykła w roku liturgicznym.
    Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby hospicjum.
  1. Zapraszam na Mszę św. od wtorek do piątku o godz. 18.00.
  1. W Środę Popielec, rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu – czas pokuty i nawrócenia. W czasie Mszy św. o godz. 18.00 posypanie głów popiołem.
    W tym dniu obowiązuje post ścisły i abstynencja wszystkich w przedziale wieku 18-60 lat.
  1. W Środę Popielcową dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Taca w tym dniu jest przeznaczona na Dom Księży Emerytów.
  2. Od Środy Popielcowej do pierwszej Niedzieli Wielkiego Postu trwają kwartalne dni modlitwy o ducha pokuty.
  3. W każdą środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W I piątek Wielkiego Postu przypada Dzień modlitwy i pokuty za grzech wykorzystywania seksualnego małoletnich. W naszej parafii w tej intencji Droga Krzyżowa o godz. 17.30 oraz Msza św. o godz. 18.00.
  5. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.30 oraz na Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św.
  6. Trwa ogłoszony przez Ojca świętego Franciszka Rok świętego Józefa. Zapraszam dnia każdego miesiąca na Mszę św. wotywną o św. Józefie oraz nabożeństwo ku czci św. Józefa.
  7. Wyłożona jest na stoliku księga abstynencji i postanowień wielkopostnych.
  9. Okazja do skorzystania ze spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
  10. Prasa katolicka. Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.