1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu.
  2. Zapraszam na Mszę św. od wtorek do piątku o godz. 18.00.
  1. W każdą środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.30 oraz na Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św.
  3. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w parafii św. Wojciecha w Międzyrzeczu, 14 marca, Mszą św. o godz. 18.00. Nauki w tygodniu po Mszy św. wieczornej.
  4. Wyłożona jest na stoliku księga abstynencji i postanowień wielkopostnych.
  5. Wielkopostne rekolekcje parafialne od V Niedzieli Wielkopostnej (21 – 23.03).
  7. Ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu i krzyża misyjnego możemy składać do skarbony po prawej stronie przy wejściu. Jałmużnę postną możemy złożyć przy ołtarzu oraz podczas Adoracji Krzyża w Wielki Piątek.
  8. Okazja do skorzystania ze spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
  9. Prasa katolicka. Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzę dobrego przeżycia najbliższego tygodnia i całego Okresu Wielkiego Postu, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni, otaczam szczerą modlitwą!