1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu laetare”.
  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę po Mszy św.
  2. Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP w piątek 19 marca. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
  3. Nabożeństwa wielkopostne.
    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30.
    Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św.
  1. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w parafii św. Wojciecha w Międzyrzeczu, 14 marca, Mszą św. o godz. 18.00. Nauki w tygodniu po Mszy św. wieczornej.
  2. Księga abstynencji i postanowień wielkopostnych wyłożona jest na stoliku.
  3. Wielkopostne rekolekcje parafialne od V Niedzieli Wielkopostnej (21 – 23.03).
  5. Ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu i krzyża misyjnego możemy składać do skarbony po prawej stronie przy wejściu. Jałmużnę postną możemy złożyć przy ołtarzu oraz podczas Adoracji Krzyża w Wielki Piątek.
  7. Prasa katolicka.

Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzę dobrego przeżycia najbliższego tygodnia     i całego Okresu Wielkiego Postu, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni, otaczam szczerą modlitwą!