1. Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu.
  1. Nabożeństwa wielkopostne.
    Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30.
    Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św.
  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę po Mszy św.
  2. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w czwartek 25 marca. Dzień Świętości Życia. Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Tego dnia wierni mogą złożyć zobowiązanie do adopcji dziecka poczętego.
  3. W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Gromadzimy się przy krzyżu przed kościołem. Poświęcenie palm i procesyjne wejście do kościoła.
  4. Zachowujemy zwyczaj zasłaniania krzyży do końca liturgii Męki Pańskiej w Wielki Piątek.
  5. Księga abstynencji i postanowień wielkopostnych wyłożona jest na stoliku.
  6. Wigilijne świece Caritas do nabycia w zakrystii. Ofiara za świecę 15 zł.
  8. Ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu i krzyża misyjnego możemy składać do skarbony po prawej stronie przy wejściu. Jałmużnę postną możemy złożyć przy ołtarzu oraz podczas Adoracji Krzyża w Wielki Piątek.
  10. Prasa katolicka.

Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzę dobrego przeżycia najbliższego tygodnia i całego Okresu Wielkiego Postu, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni, otaczam szczerą modlitwą!