1. Dzisiaj uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom życzę niech ten czas świętowania, umocni w nas wiarę, napełni niezachwianą nadzieją i rozpali w miłości.
  2. W poniedziałek – drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msza św. o godz. 10.00. Taca przeznaczona na potrzeby Uczelni Katolickich.
  3. Rozpoczyna się Oktawa Wielkanocy, która się kończy w II Niedzielę Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego. W niedzielę Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się Tydzień miłosierdzia.
  4. Trwa Nowenna przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia i Odpustem parafialnym. Zapraszam na Mszę św. o godz. 10.00.
  5. W najbliższy piątek przypada liturgiczna uroczystość – piątek w Oktawie Wielkanocy – nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas naszej Diecezji.
  7. Pragnę podziękować Wszystkim, którzy czynnie włączali się w przygotowanie Triduum Paschalnego…
  10. Prasa katolicka. Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.