1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego. Odpust w naszej Parafii. Międzynarodowe Święto Caritas. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas naszej Diecezji.
  3. Z powodu choroby ks. Proboszcza, nie będzie Mszy św. w tygodniu.
    W sobotę i niedzielę bez zmian.
  1. W 2019 r. Sejm RP ustanowił dzień 14 kwietnia Świętem Chrztu Polski. Jest to upamiętnienie chrztu Mieszka I, władcy Polan, który – zgodnie z tradycją – odbył się w Wielką Sobotę 14 kwietnia 966 r.
  2. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.
  3. Spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
  4. Prasa katolicka. Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.
  5. Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy. Obowiązkową oraz najbardziej wygodną i bezpieczną metodą jest samospis internetowy. Wypełnienie formularza zabiera ok. 15-20 min. Informacje i formularz na stronie: spis.gov.pl

W sytuacji braku możliwości samodzielnego spisania się przez Internet, można spisać się pod numerem infolinii  22 279 99 99 lub w Urzędzie Gminy. Z mieszkańcami mogą kontaktować się także rachmistrzowie spisowi – telefonicznie lub osobiście. Ich tożsamość z identyfikatora można zweryfikować przez infolinię, na stronie spis.gov.pl i stronach urzędów statystycznych.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzę dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni, otaczam szczerą modlitwą!

 

Proboszcz
Ks. Andrzej Wawrzysiuk