1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna. Rozpoczyna się Tydzień Biblijny.
  2. Z powodu choroby ks. Proboszcza, nie będzie Mszy św. w tygodniu.
    W sobotę i niedzielę bez zmian.
  1. W piątek uroczystość św. Wojciecha Bpa i Męczennika – Patrona Polski. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
  4. Prasa katolicka. Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.
  5. Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy. Obowiązkową oraz najbardziej wygodną i bezpieczną metodą jest samospis internetowy. Wypełnienie formularza zabiera ok. 15-20 min. Informacje i formularz na stronie: spis.gov.pl

W sytuacji braku możliwości samodzielnego spisania się przez Internet, można spisać się pod numerem infolinii  22 279 99 99 lub w Urzędzie Gminy. Z mieszkańcami mogą kontaktować się także rachmistrzowie spisowi – telefonicznie lub osobiście. Ich tożsamość z identyfikatora można zweryfikować przez infolinię, na stronie spis.gov.pl i stronach urzędów statystycznych.