1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna. Rozpoczyna się Tydzień Biblijny.
  2. Z powodu choroby ks. Proboszcza, nie będzie Mszy św. w tygodniu.
    W sobotę i niedzielę bez zmian.
  1. W piątek uroczystość św. Wojciecha Bpa i Męczennika – Patrona Polski. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
  2. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.
  3. Spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św.
  4. Prasa katolicka. Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.
  5. Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy. Obowiązkową oraz najbardziej wygodną i bezpieczną metodą jest samospis internetowy. Wypełnienie formularza zabiera ok. 15-20 min. Informacje i formularz na stronie: spis.gov.pl

W sytuacji braku możliwości samodzielnego spisania się przez Internet, można spisać się pod numerem infolinii  22 279 99 99 lub w Urzędzie Gminy. Z mieszkańcami mogą kontaktować się także rachmistrzowie spisowi – telefonicznie lub osobiście. Ich tożsamość z identyfikatora można zweryfikować przez infolinię, na stronie spis.gov.pl i stronach urzędów statystycznych.

 

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzę dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni, otaczam szczerą modlitwą!

 

Proboszcz
Ks. Andrzej Wawrzysiuk