1. Dzisiaj Niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego – Najświętszej Trójcy.
  1. Trwają nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny. Nabożeństwo po Mszy św.
  2. We wtorek rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo po Mszy św.
  3. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało.

Msza św. o godz. 10.00 i procesja do 4 ołtarzy:

I ołtarz          – pomiędzy blokami nr 18 i 19     – mieszkańcy bloków 73 i 24,

II ołtarz         – przy remizie strażackiej             – OSP,

III ołtarz        – przy bloku nr 23                          – mieszkańcy bloku 23,

IV ołtarz       – przy krzyżu                                  – mieszkańcy bloków 31 i 32.

1. Proszę o przygotowanie ołtarzy, baldachimu, chorągwi, feretronów i przystrojenie naszych domów chorągwiami i emblematami religijnymi.
  2. Próba sypania kwiatków w środę o godz. 17.30.
  3. Rozpoczyna się Oktawa Bożego Ciała zapraszam na Mszę św. i procesję.
  4. W piątek dyspensa
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca.
  6. W piątek odwiedziny chorych od godz. 16.30.
    Od godz. 17.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź św.
  1. Za tydzień zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.
  4. Prasa katolicka. Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.