1. Dzisiaj XI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Zbiórka do puszek – na KUL i IFT w Zielonej Górze.
  1. Trwają nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo po Mszy św.
  2. W środę 16 czerwca, rocznica święceń biskupich Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Módlmy się o opiekę Bożej Opatrzności.
  3. Dzisiaj rozpoczynają się obchody ku czci Matki Bożej Rokitniańskiej, patronki diecezji.
  4. W piątek 18 czerwca – uroczystość Matki Bożej Rokitniańskiej, Głównej Patronki diecezji zielonogórsko – gorzowskiej.
  5. W przyszłą niedzielę w Rokitnie, odpust ku czci Matki Bożej Rokitniańskiej, patronki diecezji. Msza św. o godz.12.00.
  8. Prasa katolicka. Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.