1. Dzisiaj XVI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  1. W każdą środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W przyszłą niedzielę 25 lipca św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych. Po mszy św. poświęcenie kierowców i pojazdów mechanicznych.
  5. Prasa katolicka. Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.
  6. Apel Przewodniczącego KEP w sprawie Dnia Solidarności z poszkodowanymi w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.

W przyszłą niedzielę po mszy św. zbiórka do puszek na ten cel.

W trwającym czasie wakacji, urlopów, wypoczynku pamiętajmy o codziennej modlitwie, niedzielnej Eucharystii, a także o godnym stroju w miejscach kultu. Przypominam także o zachowywaniu przepisów ruchu drogowego.