1. Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
    Sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcam do podjęcia abstynencji od spożywania alkoholu i wpisania się do Księgi Trzeźwości.
  1. W każdą środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. Koncert w ramach Festiwalu Muzyka w Raju, dnia 9 sierpnia o g. 19.00 w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Międzyrzeczu. Wstęp płatny, bilet normalny 30 zł, ulgowy 25 zł.
  3. W przyszłą niedzielę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP.
    Msza św. o godz. 10.00. Błogosławieństwo ziół i kwiatów.
    Dożynki Diecezjalne w Rokitnie.
    Taca z tego dnia przeznaczona dla uboższych parafii na pomoc w remontach.
  3. Prasa katolicka. Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.

W trwającym czasie wakacji, urlopów, wypoczynku pamiętajmy o codziennej modlitwie, niedzielnej Eucharystii, a także o godnym stroju w miejscach kultu. Przypominam także o zachowywaniu przepisów ruchu drogowego.