1. Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
    Dzień Papieski, zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiącleciażywy pomnik pontyfikatu Jana Pawła II wspierający uzdolnioną młodzież.

!!! Nie będzie Mszy św. w piątek !!!

1. Zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe.
    Od wtorku do soboty pół godziny przed Mszą św.
    W niedzielę po Mszy.
  1. W każdą środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W czwartek 14 października – Dzień Edukacji. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach i wychowawcach.
  3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcam do duchowego przygotowania przez spowiedź św. Zadbajmy też o groby naszych zmarłych, pamiętajmy o nich w modlitwach wypominkowych. Na stoliku wyłożone są koperty z kartkami wypominkowymi. Wypisane drukowanymi literami wraz z dobrowolną ofiarą składamy na tacę.
  6. Prasa katolicka. Wyłożony jest nowy tygodnik – Niedziela i Gość Niedzielny.